Tunus İşi Ajurlu Bebek Hırkası Yapılışı

  • 01 Ekim 2018
  • 3.086 kez görüntülendi.
Tunus İşi Ajurlu Bebek Hırkası Yapılışı

Tunus İşi Ajurlu Bebek Hırkası Yapılışı
Güzel bir bebek hırkasını bugün sizlere göstermek istiyorum. Hem kız bebekler hem de erkek bebekler amacıyla yapabileceğiniz bu hırka modeli tunus işi yöntemi ile yapılmakta. Videoda hırkanın yapımı ayrıntılı bir şekilde anlatılmış. Bu sayede kısa sürede hırkanın yapımına başlayabilirsiniz.
Tunus işi ile bebek hırkası ve yelekleri gerektiğince çok yapılıyor. Bugün göstereceğim bebek hırkası da tunus işi ile yapılmış çok güzel bir model. Tunus işi ajurlu bebek hırkası değişik bir hırka modeli arayanlar amacıyla güzel bir alternatif.
Tunus işi ajurlu bebek hırkası yapımında burada kapüşon da yapılmış. Bu sayede hırka daha güzel durmuş. Burada hem pembe ip hem de mavi ip ile örülmüş iki değişik numune hırka var. Siz kız ve erkek bebeklere ideal değişik renklerde örgü ipleri tercih edebilirsiniz.
Tunus işi ajurlu bebek hırkasının eni 31 cm, yakadan etek ucuna kadar olan uzunluk 35 cm ve kolları ise 36 cm olarak yapılmış. Buradaki ölçüler 2 yaş amacıyla ideal olan ölçüler.
Videoda mavi hırka ise daha ufak 1 yaş amacıyla yapılmış. Bu mavi hırkada sarfedilen ajur modeli daha az yapılmış.
İp olarak orta kalınlıkta koton bir ip kullanılmış. Şiş olarak ise 3,5 numara kullanılmış. Siz bu hırkayı yapar iken dilediğiniz diğer bir ipte kullanabilirsiniz. Tercih size kalmış.
Tunus işi ajurlu bebek hırkası yapımı amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ