Anne Yelek Modeli Yapımı

  • 20 Eylül 2019
  • 3.514 kez görüntülendi.
Anne Yelek Modeli Yapımı

Anne Yelek Modeli Yapımı
Çok moda olan yüzük taşı bebek yelek, hırka, battaniye örgü modelinin yapımını görmek ister misiniz? Yüzük taşı modeli örülmesi çok zevkli ve çok basit olan bebek yelek, hırka, battaniye örgülerinde sarfedilen bir örnek.
Yüzük taşı örgü modeli her bireyin aklına ilk olarak parmağa takılan yüzüklerin üstünde tespit edilen taş olarak gelmektedir. Örgüyle bağdaştırmak kimsenin aklıma gelmez. Örgü ve yüzük taşı ne ilgi diyenleriniz olacaktır. Bu örgü modelini bilenlerinizde vardır. Örgülerin en güzellerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Kullanım alanının genişliğinden tutunda görüntüsünün niteliğine katar yüzük taşı örgü modeli enfes bir örnektir. Her ne kadar yüzük ve örgü kelimeleri birbirine çok uzak kelimeler olsa da oluşturulan örgülerde bunun niteliği görülüyor. Örgünün üstünde dizili durumda işlenen yüzük taşı motifleri değişik bir hava katıyor.
Yüzük taşı örgü örneği anne yelekleri bebek ve çocuk örgüleri dahil bir çok örgüde kullanılabilir. Model iki şişle kuruluyor. Altına lastik örmeden direk başlanabilen bir örnek. İsteyenler lastik de örebilir. Şişe 17 ilmek atılır. İlk 5 ilmek haroşa olarak örülür. 1 ilmek atılır, 2 adet daha haroşa örülür. 3 adet ilmeği beraber haroşa olarak örülür. Detaylı örgü anlatımı videoda!
Bu harika örgü yelek, hırka, battaniye modelini çok beğendiyseniz, alttaki başka modelleri derhal incelemek isteyeceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ