Yeni Yel Değirmeni Lif Yapımı

  • 27 Temmuz 2020
  • 2.909 kez görüntülendi.
Yeni Yel Değirmeni Lif Yapımı

Yeni Yel Değirmeni Lif Yapımı
Yeni yel değirmeni lif yapımı değişik şekilli lif numuneleri seviyorsanız yel değirmeni modeli aradığınız numune olacaktır. Renk tercihine açık olan yel değirmeni lif modelini dilediğiniz renkleri kullanarak uygulayabilirsiniz.
Çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleri tığ işi el işlerinin en çok tercih edileni olmaya devam etmektedir. En yeni güzel lif numuneleri video anlatımlı olarak lif sevenlerin beğenisine sunulmaktadır. Hanımlarımız yeni modelleri ve dizayn lif çalışmalarını youtube kanallarına yükleyerek takipçilerine sunmaya devam etmektedir. Yapılışları zor olan ya da dizayn yeni olması anlatımlı yapılmasını gerektirdiği amacıyla video anlatımlar gerektiğince yarar sağlamaktadır.
Farklı ve güzel lif numuneleri amacıyla sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Lif modellerinde geniş numune seçimini sayfamızda bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak modellere ulaşabilirsiniz.
Yeni yel değirmeni lif yapımı
3 Renk lif ipi kullanımı
Elinize yatkın tığ seçimi
Kutu yöntemi ve yıldız yöntemi ile örülmüştür.
6 Dilim oluşumu olan basit lif örneğidir.
Orta kısımdan başlayıp yıldız yöntemi ile başlayıp altı dilimi oluşturup, devamında kutu yöntemi ile değirmen bölümünü yapıyoruz. Orta kısımda puf çiçek, kıyı ayrıntıyı ile biten lif çalışmasıdır. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ