Derya Baykal Örgü Modelleri

Anlatımlı Tunus İşi Bebek Yeleği

Anlatımlı Tunus İşi Bebek Yeleği

Anlatımlı Tunus İşi Bebek Yeleği,
Bebekler amacıyla Tunus işinden öyle güzel şeyler gerçekleşiyor ki, gördüğünüzde şaşıracağınız ve çok beğeneceğiniz modeller olacaktır. Tunus işi bebek yelekleri, değişik motifli bebek battaniye misalleri ve daha çoğu değişik desene sahip çalışmaları Tunus işinden rahatlıkla uygulanabildiğini az çok benim kadar sizde iyi bilirsiniz.
Tunus işinden bebek yeleği yapılışına daha çok merak saldığım bu gün hem öğretici bir videosu ile karşınıza çıktım. Hem de altta düşünce edinmenize ön ayak olacak güzel misaller ve modelleri bir arada tuttum. Şık tasarımlara sahip değişik model Tunus işi misalleri sevecek hem de yapmaya bu günden itibaren başlayacaksınız.
Tunus işi örgü bebek yelek yapılışıyla alakalı aktaracağım bilgi tarafında sizde öğrenip derhal yapmaya başlayabilirsiniz. Bebeğiniz varsa ve ona en güzel motiflere sahip çok mükemmel zarif bebek yeleği hazırlayabilirsiniz. Tunus işi örgü bebek yeleğinin yapılışı anlatımlı video da detaylıca verilmiş. Ben de izleyerek öğrendim ve en kısa sürede bebeği olan bir arkadaşıma turuncu renkli iple gerçeklştirmeyi düşünüyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ