Damla Motif Birleştime Yapılışı

  • 18 Nisan 2021
  • 1.323 kez görüntülendi.
Damla Motif Birleştime Yapılışı

Damla Motif Birleştime Yapılışı
Kalbinizin merhametle, evinizin huzlinka ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa battaniye örgüleri arayanların kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve daha önce paylaştığımız birince örgü videosunu devamın olan bu Oval Motifli Bebek Battaniyesi Yapımını 2 videosunu sitemize ekliyoruz hanımlar.
Tam anlamıyla Gülcan volkan örgülerine gerçekten çok ancak çok yakışır olan ve son günlerde çeyizlik yeni örgülerinde olmazsa olmazlarından olan ve göze de çok şık gelen bu battaniye örgüsünü umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.
Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı battaniye modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Bebek Ve Battaniye Örgüsü na bakmadan geçmeyin derim.
Gülcan volkan duran Youtube Kanalına detaylı biçimde ve tatlı dille bizler için emek emek derledikleri bu Oval Motifli Bebek Battaniyesi Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ