Yeni Tasarım Çilek Lif Yapılışı

  • 30 Mayıs 2020
  • 1.962 kez görüntülendi.
Yeni Tasarım Çilek Lif Yapılışı

Yeni Tasarım Çilek Lif Yapılışı
Yeni dizayn çilek lif yapılışı çeyizlik lif arayan arkadaşlarımız amacıyla yeni görselliği güzel olan çilek lif modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Lif modelleri hanımlarımızın en çok sevdiği el işleri arasında yer almaktadır. Çeyizlik ve sipariş alan arkadaşlarımız amacıyla lif örnekleri gerektiğince önemlidir. Yeni modeller dizaynlar lif modellerine ilgiyi gerektiğince arttırmaktadır. Lif modellerinin video anlatımlı olması basitlik sağlarken lif modellerine tercihi arttırmaktadır. En çok sevilen el işleri olmaktadır.
Yuvarlak lif modelleri sevenler amacıyla çilek lif örneği severek gerçekleştireceğiniz lif çalışması olacaktır. Farklı lif örnekleri amacıyla sayfamıza kesinlikle bakmayı unutmayınız. Takım lif örnekleri, dizayn lif modelleri ve bir çok lif modellerini bulabilirsiniz. En güzel lif çalışmaları sayfamızda bulunmaktadır. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..
Yeni dizayn çilek lif yapılışı
3 Renk lif ipi kullanımı
Elinize yatkın tığ seçimi yapabilirsiniz.
İlk olarak 5 zincir ile halka oluşturalım amacıylae fıstık yöntemi uyguluyoruz. Dörtlü fıstık ya da elinize göre fıstıkların dolgusunu ayarlayabilirsiniz. Aralarda iki zincir çekerek altı fıstık yapalım.
Devamında yıldız yöntemi ile üçlü fıstık uyguluyoruz. Orta alanı tamamlayıp çilek modellerini yapıp modeli büyüterek yuvarlak lif modelini tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ