Yapraklı Hırka Yelek Modeli Yapılışı

  • 29 Ocak 2020
  • 3.518 kez görüntülendi.
Yapraklı Hırka Yelek Modeli Yapılışı

Yapraklı Hırka Yelek Modeli Yapılışı
Sevgili örgü sevenler tekrar çok güzel yapraklı yelek modelin dilerseniz bu güzel modeli kullanabilirsiniz.
Yapraklı bir model olarak bir çok yerde örgü olarak kullanabilir bir numune sizlere de bu modeli beğeneceğinizi umarak yapılış anlatımı olan vido paylaştım nasıl yaparız sorusuna gelince yapılışını izah eden video izleyerek sizlerde çok basit yapabilirsiniz.
Yapraklı hırka yapabilirsiniz yakadan başlayarak çocuk hırka olur yelek olur yani başka örgü modelleri de bulunduğu gibi bu örneği de her yerde kullanabilirsiniz.
Bu model ile beş şiş ile patik çorap olarak denemelisiniz çok güzel oluyor sizlerde denemelisiniz diye düşünce olsun derim.
Örnekler her vakit çok güzel ancak bu numuneleri uygulayacağımız model ile renklere ilgi etmeliyiz.
Bazı renkler modeli daha güzel gösterişli olarak görünür sizde renklerin modelde ve numune seçimi yapar iken ilgi etmenizi öneririm.
Hırka nasıl yaparız diye düşünecek olursanız sayfamda farklı numune ile tam ayrıntı olarak hırka çalışmasını bulabilirsiniz.
Yine farklı numune düşünecek olursanız kanalım olan orgutarifleri olarak bakıp bir çok yeni numune çalışmaları ve basit çalışma tekniklere sahip olacaksınız .
Umarım bu modeli de beğenip yapacaksınız video anlatımını sonuna kadar izleyerek daha basit örgü yapabilirsiniz.
Bu güzel yapraklı örgü modelin ve yapılış anlatımını beğenen arkadaşlar gerçekleştirme dilerseniz şuandan sizlere basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ