Yengeç Bacakları Örgü Modeli Yapılışı

  • 09 Mayıs 2019
  • 2.185 kez görüntülendi.
Yengeç Bacakları Örgü Modeli Yapılışı

Yengeç Bacakları Örgü Modeli Yapılışı
Yengeç bacakları örgü modeli çeyizlik yelekler, bebek örgüleri gibi dilediğiniz her türlü örgüde kullanılabilen bir modeldir.

Örgü modelinin çok güzel bir duruşu var. Örnek 14 ve 14 ün katları artı çoktan 2 ilmekten oluşuyor. Bu işlemlerin sonrasında yengeç bacakları örgü modeli meydana çıkıyor. 2 motif 32 ilmek üzerinden anlatılmıştır. Yukarıdan aşağı olacak şekilde sıralanan yengeç bacakları motiflerinden meydana gelen örgü modelini çeyizlik yelekler ve bebek örgüleri başta olmak üzere sonsuz bir çok örgüde kullanabilirsiniz. Örgü hanem kanalına ait olan videoda anlatım gösteriliyor. Video alttaki basit hobiler ziyaretçileri amacıyla paylaşılmıştır. Sizde videoyu başlatarak bundan ileri örgülerinizde kullanabileceğiniz müthiş bir örgü modelini öğrenmeye derhal başlayabilirsiniz.

Yengeç Bacakları Örgü Modeli
Yengeç bacakları örgü modelini öğrenmek ister misiniz? O durumda 14 dakikalık videoyu izleyin. Bebek yelekleri, bayan yelekleri, şallar, atkılar ve bereler örmeye başlayın. Üstelik hem yazlık hemde kışlık örgüler örün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ