Kabartmalı Lastikli Saç Örgü Modeli Yapılışı

  • 27 Eylül 2019
  • 1.774 kez görüntülendi.
Kabartmalı Lastikli Saç Örgü Modeli Yapılışı

Kabartmalı Lastikli Saç Örgü Modeli Yapılışı
Sevgili örgü sevenler tekrar çok güzel lastik çalışmasıyla kabartmalı saç örgü modelin yapılışını sizlere anlatımını yaparak düşünce olsun istedim.
Yapım aşamalı bu güzel modeli umarım anlatımım ile beğenecek ve yapar iken de izleyerek basitçe yapabilirsiniz.
Değişik modelleri sizlere sunmak ve farklı numune yapımında sizlere yardımcı olmak amacıyla burada olduğumu unutmamalısınız.
Her seçtiğim ve açıklamasını yaptığım modellerden şahsım beğendiğim ve basit çalışmasını sizlere öğretmek sizlerde yapar iken anlaşılır video olmasına ilgi ettiğimi düşünüyorum sizlerde bu düşünceme yorum yaparak beni mutlu edersiniz .
Evet tekrar çok güzel model ve farklı modelleri arka arkaya sizlere paylaşacağım sizlerde sayfamı ya da kanalıma abone olarak başka modellerden haberdar olacağını unutmamalısınız .
BU MODEL nerede kullanmalıyız diye düşünmeyin zira her vakit bahsederim ki numune yaptığınız her yerde güzel olur nasıl uyumlu olmaz örneğimiz kalın iple güzel olmaz ancak biz kalın ip kullanmalı isek o vakit işte bu modelimiz uyumlu değil diye düşünerek uyumlu ipimi ze göre model seçmeliyiz esasen ufak bir model tecrübe ederek yaparsak problem olmayacaktır.
Renkler evet arkadaşlar ben her renk tecrübe ederek sizlere görsel olarak düşünce verdiğimi düşünüyorum sizlerde izlediğinizde esasen anlatımımda bahsederek nasıl renk olmalı ve hangi modeli seçmeli ile alakalı bilginiz olur her ne kadar örgü biliyor olsak da yeni teknik teni modeller ve yapılışları keşfederek yaparsak bize de basit çalışma olur .
Sevgili örgü sevenler bu güzel modeller amacıyla üye ya da takip etmenizi tavsiye eder ve bu modeli beğenerek yapacak olan örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ