Yaprak Desenli Etol Şal Yapımı

  • 23 Mart 2021
  • 1.596 kez görüntülendi.
Yaprak Desenli Etol Şal Yapımı

Yaprak Desenli Etol Şal Yapımı
Tığ işinden yapılmış çok güzel bir etol şal modelinin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Yaprak desenli etol şal modeli görenlerin ilgisini çekecek çok şık bir dizayn olmuş. Bu şal modelinin ayrıntılı yapım adımını alttaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.
Şal modelleri amacıyla sizlere yeni misaller bulamaya devam ediyorum. Bugün göstereceğim şal modeli amacıyla batik ip kullanılıp günlük kullanıma ideal bir şal modeli yapılmış olsa da bence bu şal modeli krem rengi simli şal ipleri ile de yapılıp gelinlik üstüne yapılabilir. Yine yapılıp çeyizler içerisine koyulabilir. Hem de bu şal modelinin enini biraz daha küçültüp atkı olarak da yapabilirsiniz. Bence bu model ile çok güzel mevsimlik kazak ve hırkalarda olacaktır. Bunları da deneyebilirsiniz.
Tığ işi etol şal modeli yapımı amacıyla burada Spagetti Yarn Soft Cake ip kullanılmış. Renk geçişleri olan bu ip ile çok şık bir manzara elde edilmiş. Dilerseniz bu şal modelini tek renk ile de yapabilirsiniz. Tığ olarak ise 3 numara tığ kullanılmış.
Burada oluşturulan şal modelinin eni 40 cm boy ise 2 metre olarak yapılmış. Şal ölçüsünde silerseniz farklılıklar yapabilirsiniz. Şal modeli yapımı gerektiğince kolay olan bir model. Tığ işine yeni başlayanlar dahi alttaki videolu anlatımları takip ederek yapabilir.
Yaprak desenli etol şal modeli yapımı amacıyla alttaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

 

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ