Haroşalı Yelek Örneği Yapılışı

  • 16 Ocak 2021
  • 3.231 kez görüntülendi.
Haroşalı Yelek Örneği Yapılışı

Haroşalı Yelek Örneği Yapılışı
Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz,Deryabaykalca.com sitemiz sizler hedefiyle en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,
El yapımı birbirinden güzel örgü bayan yelekleri yer alıyor. Hem de bilmeyipte öğrenmek isteyenler içersinde anlatımlı yelek modelleri mevcuttur.
Çeyizlik bayan yelekelri yapar iken kullanılacak bir örgü modeli bayan yelek. şiş işi örgüsünün videolu anlatımına ulaşabilirsiniz.
Kolay Örgü Modeli bayan örgülerinde kullanabilecek bir modeldir. Hırka ya da yelek yapar iken şiş işi ile uygulanabilecek çok güzel bir tekniktir.
Yelek modelleri paylaşıyorduk ancak çeyizlik modellere çok az yer veriyorduk. Genç kızlara ya da gelinlere yelek yapmaya başlayanlar amacıyla güzel bir model ile karşılaştım. Bu modeli hemencecik sizlerle paylaşmak istedim.
Geçenlerde bu takımda bu modeli paylaşan bir dostu gördüm. Modelin adını sorduğum vakit annesinden aldığını ve bilmediğini söyledi. Arkadaş sağolsun annesine sormuş ve modelin adının bayan yelek örgü modeli olduğunu söylemiş. Bende modeli youtube üzerinden aratıp buldum. Sevdanın Örgü Evi kanalında yayınlanan bu güzel örneğe burada yer verdim kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ