V Yakalı Kız Ve Erkek Bebek Yeleği Yapımı

  • 13 Kasım 2023
  • 727 kez görüntülendi.
V Yakalı Kız Ve Erkek Bebek Yeleği Yapımı

V Yakalı Kız Ve Erkek Bebek Yeleği Yapımı
Hayırlı günler sevgili örgü severler v yakalı kız ve erkek bebek yeleği modelinin nasıl yapıldığını tanım edeceğim. Bu modeli bebek örgülerinde nasıl kullanacağınızı anlatmak amacıyla modelin kenarına lastik koydum. Ama bu modeli bebek yelekleri dede kullanabilirsiniz.
Yelek modellerinde en çok sorulan sorulardan biriside yaka ve kol kesimi nasıl yapılır. Nasıl yapabiliriz kaç ilmek ayrımı olması lazım gibi sorular hanımlarımız doğrulusunda sıkça sorulan sorular arasında yer almaktadır. Sizler amacıyla şişle su dalgası yelek modelinin yaka ve kol kesimi nasıl yapılır video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Örgü bebek yelek modelleri kolay yelek modelleri gerektiğince çok oluşturulan el işleri arasında yer almaktadır. v yakalı kız ve erkek bebek yelek yapımı modeli de en çok oluşturulan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Kolay yeleklerinde en çok tercih edilen örnektir modeli ören arkadaşlarımız yaka ve kol kısım detayında zorluk yaşıyorsa sizlere video anlatım gerektiğince yarar sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ