Uzun Kollu Tığ İşi Elbise Yapılışı

  • 26 Ocak 2019
  • 2.774 kez görüntülendi.
Uzun Kollu Tığ İşi Elbise Yapılışı

Uzun Kollu Tığ İşi Elbise Yapılışı

3 Parça Babet,Saç Bandı ve Tığ İşi Kırmızı Uzun Kollu Bebek Elbise Takımı Yakadan başlanıyor. Roba da Trabzanlar Etek amacıyla su taşı örneği ile Kol kıyılarına oya yapılıyor.

Alize Baby Best Kırmızı ve Beyaz ipler-2,5 numara Tığ kullanarak 78 zincir ile başlanıyor.6-12 Aylık Kız Bebeklere Kırmızı Uzun Elbise başlıyor.

Yakadan başlanan Kırmızı Kışlık Tığ işi Elbise modeli Roba ilmek ayrımları Önler 14+14- Kollar 10-Arka 22 trabzan olacak.

Elbisenin Etek boyu 13 sıra yapılmış.Ancak siz burada tekrar kim amacıyla yapılıyorsa ona göre uzunlukta yapabilirsiniz.Etek boyu kaç aylık ya da kaç yaş bebek olduğuna göre değişir.

Yazlık Kız Elbise amacıyla gerçekleştireceğiniz tek şey kolları örmemek.Her şeyini aynı yaparak kolları yapmazsanız kol kıyılarını 1-2 sıra kıyı oyası ya da trabzan yaparak Kolsuz Yazlık Çocuk Elbise güzel olur.

Elbise takımı Bebek Babet ve Saç Bandı ile 3,5 numara Tığ kullandığınız da 1-2 yaş bebeklere 4,5 numara tığ ile aynı trabzan sayıları ile 2 yaşlara bile olabilir.

hobievimm Elif Afacan’a ait olan bu çalışma amacıyla Ellerine kollarına sıhhat çok Teşekkürler.2. Videoda Babet ve Çiçekli aç bandı ile 3 lü Kız Bebek Elbiseli Takım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ