Üç Boyutlu Çeyizlik Şal Modeli Yapımı

  • 25 Kasım 2019
  • 2.338 kez görüntülendi.
Üç Boyutlu Çeyizlik Şal Modeli Yapımı

Üç Boyutlu Çeyizlik Şal Modeli Yapımı
Çeyiz hazırlıkları yapanlar amacıyla bugün harika bir şal modeli yapımı göstermek istiyorum. Üç ebatlı çeyizlik şal modeli tığ ile oluşturulan şık ve gösterişli bir model. Bu şalın ayrıntılı yapım adımını alttaki videodan takip edebilirsiniz.
Çeyiz hazırlıkları yapanlar amacıyla sık sık yeni şal modellerini göstermeye devam ediyorum. Tığ ile ve şiş örgüsü ile yapılmış olan şal modellerini daha öncede sizlerle paylaştım. Bu şal modelleri ortamında üç ebatlı desenli olan şallarda yer almakta. Bugün sizlere göstereceğim bu şal modeli de üç ebatlı olarak yapılmış harika bir model.
Üç ebatlı şal modeli tığ ile yapılmış çok şık bir model. Çeyizleri amacıyla şal modeli arayanlar ya da hediyelik şal modeli arayanlar kesinlikle bu modele göz atmalılar. Burada oluşturulan şal modeli amacıyla açık renk beyaz bir ip tercih edilmiş. Angora şal ipi kullanılmış ve bu şekilde ince ip ile model çok şık olmuş.
Şal modeli üçgen şeklinde yapılmış ve uç kısmından başlanmış. Şal yapılırken kıyı kısımlarda beraber işlenmiş. Burada şalı başladıktan sonra dilediğiniz uzunluğa gelinceye kadar devam edebilirsiniz. Hem de bu şal modeli ile bebek battaniyesi de yapılmış. Video ortamında bu model ile neler uygulanacağı ve nasıl uygulanacağından bahsedilmiş. Tığ işi kolay tekniklerle oluşturulan bu şalı videodaki anlatımı takip ederek kısa sürede yapabilirsiniz.
Üç ebatlı çeyizlik şal modeli yapımı amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ