Üçgen Şal Modelleri Yapılışı

  • 16 Kasım 2019
  • 3.427 kez görüntülendi.
Üçgen Şal Modelleri Yapılışı

Üçgen Şal Modelleri Yapılışı
Tığ işi üçgen şal yapımı çeyizlik ve günlük şal modeli olarak yapabileceğiniz harika şal örgü modelidir. Yapılışı video anlatımlı olması öğrenmek isteyen herkese gerektiğince yardımcı olmaktadır.
Tığ işi şal üçgen modeli gerektiğince basitdır. İstediğiniz renk ip kullanarak kıyafetlerinize tamamlayıcı aksesuar olarak yapabilirsiniz. Hanımların davetlerde ve günlük tüketimi en çok şal ve atkılar olduğunu düşünüyoruz. Sayfamızda şal modellerine yer vermeye devam ediyoruz. Bir çok model amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Yeni güzel video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Tığ işi üçgen şal yapımı
Model yapımına 6 zincir çekelim yuvarlak oluşturalım. Yuvarlağın içerisine 4 adet 2 li tırabzan ve 3 adet yuva yapalım. Sağ ve sol köşedeki tırabzanları şal bitimine kadar aynı şekilde devam edelim. Modele 2. Sıradan başlayalım. 4 sıra modeli örelim. 5.sıra 1.örneği kapatalım ve 2.örneğin ilk sırasını bu sıra da yapalım. 5 sırada bir numune miktarını arttıralım. Üst kısmın kıyı oyasını yapalım. Her iki yan köşelerde püskül yapabilirsiniz ya da üst evresinde oluşturulan kıyı oyasını da uygulayabilirsiniz. Büyüklüğünü kendi omuz genişliğine göre ölçüp ayarlayabilirsiniz. Detaylı yapımı amacıyla video anlatımını izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.
Tığ işi şal modeli, Örgü şal modelleri, şal yapılışı hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ