Tunus İşi Yan Battı Örgü Modeli Yapılışı

  • 24 Mayıs 2020
  • 2.781 kez görüntülendi.
Tunus İşi Yan Battı Örgü Modeli Yapılışı

Tunus İşi Yan Battı Örgü Modeli Yapılışı
Tunus işi örgü modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Oldukça kolay olan modeli bir çok örgü tekniğinde kullanabilirsiniz. Modelin detayları video anlatımlı olarak sizlere sunulmuştur. Çabuk gelişen kolay tığ işi modelidir.
Tunus işi örgü modellerini seviyorsanız sayfamızda en güzel örneklerini bulabilirsiniz. Tunus işi modelleri bebek örgülerinde, atkı modelleri ve battaniye modellerinde tercih edebilirsiniz.
Ayrıca örgüye dair çoğu örgü modelleri ve örnekleri tekrar sayfamızda mevcuttur. Tüm örgü modellerimiz video anlatımlıdır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza gerektiğince yarar sağlayacaktır. Yeni örgü anlatımlarda tekrar beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Tunus işi yan battı örgü modeli yapılışı
Model anlatımında kalın ve ince ip olarak kullanılmıştır. Yapacağınız modele göre ip tercih edebilirsiniz.
İpe göre tunus şişi
Zincir üstüne kurulan modeldir. Zincir sayımızı ayarlayıp ilmek çıkartıp toplayıp ikinci sırada modeli uyguluyoruz aradan ilmek alarak devam eden örnektir. Bir üst sıraya geçince ara sırayı kaydırarak almış oluğumuz amacıyla model yan yan durmaktadır. Modelin ayrıntılı anlatımı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..
Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ