Selanik Modeli Tunus İşi Patik Yapılışı

  • 20 Mayıs 2019
  • 2.814 kez görüntülendi.
Selanik Modeli Tunus İşi Patik Yapılışı

Selanik Modeli Tunus İşi Patik Yapılışı
Tunus işi patik modellerini sizlere daha evvelce de göstermiştim. Bugün tekrar çok şık iki renk kullanılarak yapılmış olan tunus işi selanik modelli patik yapımı göstermek istiyorum. Bu patik modelinin yapımı amacıyla sizlere ayrıntılı anlatım oluşturulan bir videoyu alçakta vereceğim.
Tunus işi patik modelleri bayanlar doğrulusunda sık sık kullanılıyor. Bu şekilde tunus işi ile oluşturulan patikler hem çok şık oluyorlar hem de yapımları gerektiğince basit. Sizlere bu patiğin yapım adımını videolu anlatım ile vereceğim amacıyla kısa sürede buradan patiğin yapımını öğrenebilirsiniz.
Çeyiz hazırlıkları yapanlar çeyizlik patik modelleri içerisine yeni misaller eklemek istiyorsa tunus işinden yapılmış olan patik modellerine göz atabilirler. Tunus işi tığ işi gibi basit bulunduğu amacıyla basitlıkla kısa sürede öğrenebilir ve değişik modellerde patikler yapabilirsiniz.
Burada patik yapımı amacıyla birbiri ile uyumlu üç adet renk kullanılmış. Patik modelinin yapımında tunus işi ile yapılmış olan selanik model kullanılmış. Bu şekilde patik çok şık olmuş. Buradaki videolu anlatımdan bu modelin yapımını öğrenebilir ve değişik tunus işi ile yapılmış olan el işlerinde de kullanabilirsiniz.
Tunus işi patik modeli dışında sitemizde tığ ile yapılmış olan ve şiş örgüsü ile yapılmış olan değişik patik modelleri de bulunmakta. Çeyizler amacıyla değişik patik modelleri gerçekleştirme istiyorsanız bu modellerin yapımına da göz atabilirsiniz.
Selanik model tunus işi patik yapılışı amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ