Yüzük Taşı Örgü Modeli Yapılışı

  • 30 Nisan 2020
  • 4.345 kez görüntülendi.
Yüzük Taşı Örgü Modeli Yapılışı

Yüzük Taşı Örgü Modeli Yapılışı
Yüzük taşı örgü modeli yapılışı gerektiğince basit oluşturulan harika battaniye ya da bebek yelek modelidir. Siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Farklı ren ip seçimi ile kız ve erkek bebekler amacıyla battaniye modelimizi yapabilirsiniz. Yapılışı video anlatımlı olması sizlere gerektiğince yardımcı olacaktır.
Özellikle kış mevsimi bebekler amacıyla gerektiğince uygun battaniye modelidir. Bebek içersinde tüketimi sıcak tutması bakımından annelerin favorisi bebek battaniye modelidir. İp sekmesini değiştirerek yaz bebekleri içersinde yapabileceğiniz bebek yelek modeli olacaktır.
Videolu anlatımlı olarak yüzük taşı örgü modeli ile bayan yelek yapılışı örneğini paylaştık. Yelek yapar iken yüzük taşı örgü modelini kullanabilirsiniz.
Yine harika bir örgü yöntemi ile karşınızdayız. Modelimizin adı yüzük taşı örneğidir. Bu model ile yelekler, hırkalar yapabilirsiniz. Yüzük taşı örgü modeli ile yelek nasıl yapılır sizlerle paylaştık.
12 ilmek, 10 sıradan meydana gelen yüzük taşı örgü modeli ile bayan yelek yapılışı 3.5 numara şiş ile yapılmaktadır. Hem de sarfedilen ip angora. Örgü bayan yelekleri ve bebek örgülerinde kullanabileceğiniz yüzük taşı örgü modelinin yapımını Gönül hanım bizler amacıyla youtube kanalında paylaşmış. Bizlerde sizlere ulaştırmak amacıyla sitemizde paylaştık.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ