Tunus İşi Hülya Bayan Yelek Yapımı

  • 18 Nisan 2021
  • 1.708 kez görüntülendi.
Tunus İşi Hülya Bayan Yelek Yapımı

Tunus İşi Hülya Bayan Yelek Yapımı
Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa yelek örgüleri arayanların netlikle ancak netlikle göz atmasını bir ablanız olarak şiddetle rica ettiğim ve ister anneleriniz için hediyelik niyetine veya dilerseniz kendiniz için keyifle örebileceğiniz bu Tunus İşi Anne Örgü Yelek Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.
Tam anlamıyla haticenin örgülerine gerçekten çok ancak çok yakışır olan ve ister evde artan ipleriniz ile veya kendi sevdiğiniz renklerde ipler ile tercih edebileceğiniz bu yeni yelek modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.
Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir hoş yelek örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Harika Yelek Ve Battaniye Örgüsü urline tıklamadan geçmeyin derim.
Haticenin Örgü Keyfi Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı biçimde bizler için emek vererek hazırladıkları bu Tunus İşi Anne Örgü Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ