Küçük Yelkenliler Örgü Modeli Yapılışı

  • 25 Şubat 2020
  • 3.342 kez görüntülendi.
Küçük Yelkenliler Örgü Modeli Yapılışı

Küçük Yelkenliler Örgü Modeli Yapılışı
Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel küçük yelkenliler örgü modeli yapılış anlatımını olan videoyu sizler amacıyla hazırladım.
Değişik örgü modeli olan bu güzel modeli Umarım Sizler de beğeneceksiniz gerçekleştirme dilediğinizde video anlatımını sonuna kadar izleyerek çok rahat çalışacağınız olmuyorum.
Nerede kullanırız sorusuna gelince başka örgülerde bulunduğu gibi İstediğimiz her yerde kullanabiliriz şapka hırka yelek kazak bebek battaniyesi gibi Birçok yerde kullanabileceğiniz Çok hoş çok güzel farklı bir örgü görseli olan bu örgü modelini Umarım Sizler de beğenip yapacaksınız.
Bu modelin yapılışını daha basit olsun diye video anlatımını yaptım sonuna kadar izlerseniz Sizler de benim kadar basit çalışacağınız da düşünüyorum.
Yine farklı model olsun farklı görseli bakmak istiyorum ve düşünce edinmek istiyorum diye düşünecek olursanız inanalım olan orgu tarihleri ziyaret ederek çoğu modele sahip olabilirsiniz,
Değişik görseli olan bu örgü modeli küçük yelkenliler örgü benzettiğim amacıyla modeli ismini küçük yelkenliler örgü olarak adlandırmak istedim dilediğiniz yaparak ömrünüzü yapabilirsiniz farklı renkler kullanarak örebilirsiniz.
Sevgili örgü sevenler Umarım anlatımlarından memnun kalır ve ayrıntılı anlattım Bu modelleri gerçekleştirme ister isteyen bütün sevenlere şuandan basit gelsin eğlenceli örgüler dilerim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ