Tunus İşi Bebek Elbise Modeli

  • 27 Ağustos 2020
  • 2.312 kez görüntülendi.
Tunus İşi Bebek Elbise Modeli

Tunus İşi Bebek Elbise Modeli
Tunus işi bebek elbise modeli yapılışı ufak kız çocukları amacıyla harika elbise modeli siz kıymetli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir.
Elbise modelimiz yalın bir modeldir. İstediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. İşleme yapabilirsiniz. Veya hazır süsleme ürünleri tercih edebilirsiniz. Yada yalın olarak kullanabilirsiniz.
Tunus işi elbise modelini dilediğiniz boyutta ve değişik renk tonu ip kullanabilirsiniz. Sayfamızda çocuk elbise modelleri mevcuttur. Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Modelimizi yapacak olan arkadaşlarımıza video anlatımı gerektiğince yardımcı olacaktır. Kolaylıkla yapabileceğiniz elbise örneğidir. Yeni örgü modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Tunus işi bebek elbise modeli yapılışı
6 Ay ve 1 yaş arası çocuklar amacıyla uygundur.
3 Yumak ip kullanılmıştır.
3,5 Numara Tunus tığ kullanımı
İlk olarak 60 zincir çekelim. Her zincirden bir ilmek çıkartalım. Tüm ilmekleri toplarken pıtırcıkları yapıyoruz. Dört zincir çekip bir toplayalım bir örelim. Tekrar ilmek çıkartalım ve yine pıtırcık yapıyoruz. İlmek kaydırarak prosedürü yapıyoruz. Modelin ayrıntılı anlatımı amacıyla videomuzu izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz,

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ