Gülen Kalpler Yelek Örneği Yapılışı

  • 29 Kasım 2018
  • 3.763 kez görüntülendi.
Gülen Kalpler Yelek Örneği Yapılışı

Gülen Kalpler Yelek Örneği Yapılışı
Tığ işi bayan yeleği yapılışında sarfedilen gülen kalpler örgü modeli. Gülen kalpler numune olarakin yapımını ve yeleğe uygulanışını sizin amacıyla paylaşıyoruz.
Angora Simli İp ve 3 numara tığla örülen gülen kalpler örgü modeli ile bayan yelekleri ve gelin yelekleri örebilirsiniz. Gelin yelekleri çok ilgi gördüğü amacıyla sık sık paylaşacağız. Bu yelek modelini de sizler gelin yelekleri olarak örebilirsiniz. Tığ işi örgü bilen bir bayan videosunu izleyerek örgüyü yapılabilir ve yeleklere uygulayabilir.
GÜlen Kalpler Örgü Modeli
Sevda hanımın anlatımıyla gülen kalpler numune olarakin videosunu paylaşıyoruz. Videoda tığ işi yelekler arasından seçilen bir numune olarak anlatımına yer verilmiştir. Kolay yelek yapımı isteyenler amacıyla bu numune kaçınılmaz bir modeldir. Tane adet anlatımıyla arkadaşımızın anlatmış bulunduğu gülen kalpler numune olaraki hiç bu kadar basit öğrenemeyeceksiniz.
Şiş işi yelek yapılışı bundan sonra daha basit. Örgücü hanumlar bu sesimize kulak vermenizi istiyoruz. Yeni hobi sitemizde aklınıza gelebilecek bütün örgülerin anlatımlarını paylaşacağız,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ