Tığ İşi Üzümler Yelek Yapılışı

  • 19 Nisan 2021
  • 1.732 kez görüntülendi.
Tığ İşi Üzümler Yelek Yapılışı

Tığ İşi Üzümler Yelek Yapılışı
Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa yelek örnekleri arayanların netlikle ancak netlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için heyecanlandığım bu Tığ İşi Üzümler Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.
Tam anlamıyla sevdanın örgülerine gerçekten çok ancak çok yakışır olan ve eminim ki en kısa zamanda ördüğünüzden sonra etrafınızda görenlerinde hayran kalacakları bu yeni yelek modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.
Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir hoş yelek örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Anne Ve Bebek Yelek Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.
Sevdanın Örgü Evi Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı biçimde bizler için emek emek hazırladıkları bu Tığ İşi Üzümler Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ