Ajur Burgulu Tulum Modeli Yapılışı

  • 10 Ekim 2018
  • 2.313 kez görüntülendi.
Ajur Burgulu Tulum Modeli Yapılışı

Ajur Burgulu Tulum Modeli Yapılışı
Bebekler amacıyla çok şık bir tulum modelinin yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Ben bu tulum modelini çok beğendim ve sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum. Ajur burgulu tulum modeli ayrıntılı yapım adımını da sizlere vereceğim.
Bebekler amacıyla oluşturulan örgü tulum modellerini çok seviyorum. Bugün sizlere kısa bir bebek tulumu modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu tulum amacıyla birde şapka ve patik yapılmış. Bu şekilde güzel bir grup yapılmış. İlerleyen zamanlarda onlarında ayrıntılı yapım adımını sizlere sunacağım.
Ajur modeli bebekler amacıyla oluşturulan örgü işlerinde sık sık kullanılıyor. Daha evvelce sizlere de değişik ajur modeli örnekleri göstermiştim. Bugün göstereceğim örgü bebek tulumu amacıyla burgulu ajur modeli tercih edilmiş ve yalnızca tulumun ön kısımda ajur modeli kullanılmış.
Burada ajur burgulu bebek tulumu yapımı amacıyla Alize Baby Best markalı ortamında bambu karışımı olan bir ip kullanılmış. Örnek modelde pembe ile yapılmış olan bu tulum amacıyla ayrıntılı yapım adımında fıstık yeşili kullanılmış. Her iki iple de model çok şık durmuş.
Bebek tulumunun ön evresinde oluşturulan burgulu ajur modelinin nasıl yapıldığı ayrıntılı anlatım olarak ayrı bir video ortamında gösterilmiş. Ben sizlere hem tulumun ayrıntılı yapım adımını hem de burgulu ajur modelinin ayrıntılı yapım adımını alçakta vermek istiyorum.
Ajur burgulu tulum modeli ayrıntılı yapım adımı amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ