Tığ İşi Süper Battaniye Modeli

  • 09 Ocak 2021
  • 1.548 kez görüntülendi.
Tığ İşi Süper Battaniye Modeli

Tığ İşi Süper Battaniye Modeli
Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz,Deryabaykalca.com sitemiz sizler amacıyla en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,Oldukça kolay bu kolay battaniye modeli yapılışı çok kolay bir şekilde örebilirsiniz,
Tığ işi süper battaniye modeli yapılışı kolay tığ işi örgü modeli arayanların çok beğeneceği harika tığ işi modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Birçok örgü modelinde değişik ip seçimi ile yapabileceğiniz örgü modelidir. Şiş örgü model arayanlar içersinde sitemizde örgü model alternatifi gerektiğince fazladır. Sitemize göz atmadan karar vermeyiniz.
Kış aylarında hanımlarımız örgü en eğlenceli hobimiz olmaktadır. Tığ işi ya da şiş örgü elimizden hangi model geliyorsa kış aylarında vazgeçemediğimiz örgü modelleri olmaktadır. Örnek seçeneklerinde video anlatımlarda bugünümüzde en güzel yardımcımız olduğunu düşünmekteyiz.
Tığ işi modellerimiz sitemizde geniş numune opsiyonuna sahiptir. Farklı tığ işi modeller ve battaniye numunelerini video anlatımlı yapılışları mevcuttur.
Tığ işi süper battaniye modeli yapılışı
Model anlatımında koton ip kullanılmıştır.
İp ve elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.
Yapılışı: Yapacağınız örgüye göre zincir sayınızı hazırlaya başlayabilirsiniz. Her zincire batarak ipi tığa bir kez dolayıp üç ilmeği tek seferde çıkartarak tüm zincire aynı prosedürü yaparak sıra sonuna gelelim. Zincir çekip arka yüze dönüş yapalım aynı yöntemi uyguluyoruz ama trabzanların etrafından ilmeği dolayıp alıyoruz. Sırayı tamamlayalım. Model kendini yineleyen modeldir. Detaylı yapımı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ