Tomurcuk Örgü Modeli Yapılışı

  • 23 Eylül 2019
  • 3.138 kez görüntülendi.
Tomurcuk Örgü Modeli Yapılışı

Tomurcuk Örgü Modeli Yapılışı
Tomurcuk örgü modeli yapılışı bir çok örgü tekniğinde kullana bileceğiniz harika iki şiş örgü modelidir. Örgü yeleklerde, battaniye modellerine uygulayabilirsiniz.

Şiş örgü modelleri sevenler amacıyla şık bir örgü modeli olduğunu düşünüyoruz. Bebek yelek modellerinde hırka örgülerine uygulayabileceğiniz bu güzel tomurcuk modeli sizlerin beğenilerini beklemektedir.

Yeni öğrenmek isteyen hanımlarımız içersinde video anlatımları gerektiğince yardımcı olmaktadır. Bir çok modeli izleyerek rahatlıkla programınız mümkündür.

Sayfamızda örgü modelleri ve tığ işi modellerini bulabilirsiniz. Sayfamızı ziyaret etmeyi ya da linke tıklamayı unutmayınız. Yeni örgü modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalın..

Tomurcuk örgü modeli yapılışı
Model 8 ve katlarından oluşmaktadır.

Model anlatımı 29 ilmek üstüne anlatılmıştır.

İstediğiniz modele göre ip tercihini seçebilirsiniz.

İpin kalın ve ince oluşuna göre şiş numarasını seçebilirsiniz.

Modelin ayrıntılı anlatımı amacıyla videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan herkese kalay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü ve el işleri, örgü modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ