Tavşanlı Bebek Yelegi Yapılışı

  • 07 Ekim 2018
  • 5.283 kez görüntülendi.
Tavşanlı Bebek Yelegi Yapılışı

Tavşanlı Bebek Yelegi Yapılışı
Örgü tavşanlı yelek yapılışı amacıyla sarfedilen malzemeler ve ilmek sayıları. Miniklere öreceğiniz yelekler ile onları daha çok mutlu etmek amacıyla tavşan motifleriyle süsleyebilirsiniz.
Bebek ve çocuklarınız amacıyla şişlerle örülen yelek modelini yayınlıyoruz. Bu yelek modeliyle çocuklarınızı giydirmenin yanısıra birde sevindireceksiniz. Yeleğin üzerine dikeceğiniz tavşan motifi ile onlar mutlu olacak. Tavşanı gördükleri vakit yüzleri hep gülecek. Sizde şiş ile yelek örmek dilerseniz bu modeli denemenizi öneriyoruz. Acemi olanlar yeleği örerken belki zorluk çekebilirler. Ancak örgü ustası olan hanımlar ilmek sayılarına göz atarak yeleği çözümleyebilirler.
Tavşanlı Yelek Yapılışı
Tüm olarak örülen yeleğin ilmek sayıları alçakta verilmiştir. Bebe ipiyle örülen yelek amacıyla 3.5 numara şiş kullanılmıştır. Kolay yelek yapılışı da diyebiliriz. Tüm olarak örüldüğünden ötürü zorlanmayacaksınız. Gelin hep birlikte tavşanlı yeleğin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra çocuklar amacıyla örelim. Tavşanlı Bebek Yeleği Yapılışı 1
2 _2.5 yaş amacıyla
İpim himalaya everyday bebe lux
Şiş no 3.5
Önler 46 ilmek
Koltuğa gelince aralardan keserek 30 ilmeğe düşürüyoruz .
Kenarlarda 4 ilmek haroşa.
Yakada 24 ilmek artırıp 84 ilmek olarak arkayı örüyoruz.
Tüm örülüyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ