Bahar Lif Modeli Yapılışı

  • 14 Nisan 2017
  • 5.407 kez görüntülendi.
Bahar Lif Modeli Yapılışı

Bahar Lif Modeli Yapılışı
Merhaba hanımlar bu günde örgücü bayanlar bahar lif modeli yapımı ile renkli bir lif örebilirsiniz. Baharın neşesini taşıyan lifin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.
Lif modelleri anlatımına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bahar renklerini sahip olan harika bir numune ile karşınızdayız. Emelce örgüler kanalında yayınlanan bu rengarenk lif modelini öğrenin diye sitemize ekledik. Üzerine çiçek ve kelebekler yapılarak süslenen bu lif modelini bakalım sizler beğenecek misiniz?
Lif modelleri arasından seçtiğimiz en görkemli modellerin anlatımlarını sizler amacıyla paylaşıyoruz. Lif gerçekleştirme isteyen ve sıksık aynı modelleri örmek istemeyen hanımlar amacıyla paylaştığımız onlarca anlatımlı model var. Başka bir yerde bulamayacağınız bu lif modellerini el işi hobiler sitesi olarak sizlere fazlası vakit videolu anlatımlı olarak paylaşıyoruz. Lif anlatımları videolu olduğunda öğrenmesi daha basit olmasından ötürü videolu paylaşımlara ağırlık veriyoruz.
Bahar Lif Yapılışı
Şimdi bahar aylarında yapıp banyolarınızda kese olarak kullanabileceğiniz bu harika lif örneğinin nasıl yapıldığını merak ediyorsunuz. Aşağıdaki 22 dakikalık videoyu izlemeniz bu lif modelinin öğrenmenize yardımcı olacaktır,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ