Koton İpten Yakadan Başlamalı Hırka

  • 02 Eylül 2020
  • 4.439 kez görüntülendi.
Koton İpten Yakadan Başlamalı Hırka

Koton İpten Yakadan Başlamalı Hırka
Yazlık hırka modelleri arasında çok şık duran ve yaka iğnesi ile daha da şık ortamlarda kullanabileceğiniz bir hırka. Abiyelerin üstüne yaz sonuna doğru giyilebilecek bir ceket. Yazlık ceket yapımı anlatımı ile tığ örgü bayan hırka modelleri içersinde unutamayacağınız görseli ile sizlere hitap edecek bir numune olduğunu düşünüyorum.
Koton ip ile yazlık örgü modelleri yapar iken ajurlu misaller çıkarmak tığ örgü misalleri gerçekleştirme hem çok zevkli hem çok basit. Şimdi sizlerle paylaştığımız bu örgü modeli de tığ örgü modeli olması ile ve anlatımlı örgü açıklayıcı yapılışı ile sizlere güzel bir numune vererek çeyizlik örgü modelleriniz arasına koymak isteyeceğiniz bir numune. Yazlık her türlü kıyafetle kullanabileceğiniz bir numune. Boyunu kısa yaparsınız spor kıyafet ile giyilecek örgü hırka modeli olur, uzun yaparsanız şık yazlık örgü tunik hırka modeli olur. Boyunu normal yaparsınız örgü yazlık bayan hırka modeli olur.
Nasıl kullanmak dilerseniz o şekilde yapabilirsiniz. Kullanımı ve süslemesi ile sizlerin zevki ile değişik yerlerde kullanabileceğiniz ve değişik şekiller ve renklerle giyinebileceğiniz çok güzel yazlık örgü bayan ceket modeli. Anlatımı da gerektiğince yalın bu durumuyla de yapılması basit bayan hırka modeli.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ