Şişle Baloncuk Örgü Modeli Yapılışı

  • 23 Aralık 2019
  • 2.927 kez görüntülendi.
Şişle Baloncuk Örgü Modeli Yapılışı

Şişle Baloncuk Örgü Modeli Yapılışı
Baloncuk örgü modeli olarak tanınan başka adıyla kabarcık örgü modeli siz örgü severler amacıyla kolaylıkla bir çok modelde uygulayabileceğiniz bir tekniktir. Bu sayede istediğiniz kıyafette kendi hayal dünyanızın yansımasını ya da sahip olunan olan bir çok örneği baloncuk örgü modeliyle uygulayabilirsiniz.
Baloncuk örgü modeli ile çift doğrultulu örgü modelleride yapma imkanınız var. Örnek verecek olursak bebekleriniz amacıyla bir yelek örmek istediniz bu model yardımıyla iki doğrultulu örerek yeleğinizin çift tarafınıda kolaylıkla kullanabilirsiniz.
Şişle Baloncuk Örgü Modeli Yapılışı
En güzel örgü modelleri arasında tanınan boncuklu örgü modelleri ile yapmış olduğunuz numunelere değişik bir hava katabilirsiniz. Baloncuk Örgü Modellerini Kullanabileceğiniz Alanlar; Bebek ve çocuk battaniyesi, yelek, şapka, patik modellerin de, erişkin çorap, patik, hırka, yelek ve daha bir çok sayamadığımı modellerde uygulayabilirsiniz.
Aşağıda numune bir çalışmanın videosunu ekliyoruz, bu videoyu izleyerek şişle baloncuk örgü modeli nasıl yapılır düşünce edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ