Burgulu Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

  • 14 Aralık 2019
  • 2.539 kez görüntülendi.
Burgulu Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

Burgulu Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı
Örgü öğrenmeye devam ediyoruz hanımlar. Bu gün çok güzel bir örnek buldum ve öğrenerek güzel bir hırka modeli yapmaya karar verdim. Hatta bebek örgülerinde de kullanacağınız şirin bir model. Ajurlu burgulu örgü modeli olarak adlandırılan bu güzel çalışmayı severek yapacaksınız. Atkı yapımında, örgü süveter yapımında tercih edilebilir.
Çift örnekli görünümü var. Bebek örgüsü yaparken hatta bayan örgü kazak yapımında dahi tercih edebileceğiniz şık tasarımı var. Yapımcısının ellerine sağlık diyoruz. İyi ki çekmiş ve bizlere sunmuş. Ajurlu örgüleri zaten hep sevdim.
Petek örgü dünyası kanalını takip etmenizi öneririm. Bu video oradan ve kendileri bu konuda uzman. Mutlaka abone olun ve diğer örgü çalışmalarını da takip edin derim. Bu modeli kullanarak örgü hırka yapmalıyız hanımlar.
Kış gidiyor etkisi azaldı. Yaz geldi ancak ince ip kullanarak bu modeli kullanıp güzel bluz dahi yapılabilir diye düşünmeden edemiyorum. Tabi sizler nasıl örgü modelleri yapmak isterseniz onunla da kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ