Saç Örgülü Patik Yapımı

  • 22 Şubat 2021
  • 1.776 kez görüntülendi.
Saç Örgülü Patik Yapımı

Saç Örgülü Patik Yapımı
Şiş örgü modellerinden, saç örgü modelleri ile yapılmış basit patik modelleri tanımı var sırada. İlmek sayılarını, uzunluklarını ayarlayarak her yaş amacıyla örebilirsiniz. Örgü patik yapımı amacıyla evde olan ipleri, yünlü ipleri, patiklik ipleri kullanabilirsiniz. Çeyizlik patik modelleri olarak kullanabileceğiniz saç örgülü patik çok güzel duruyor. Yanlardan saç örgüsü orta kısımdan haraşo örgü modeli ile devam eden saç örgülü patik nasıl örülür izliyoruz. İyi seyirler.
İki şişle örülen saç örgülü örgü çorap modeli tekrar basit örülen patik modellerinden biridir. Tek renk patik ipi ile şeklinde bir örgü parçasının örülüp katlanıp dikilmesi ile elde edilir. İlk defa örgüye başlayanlar amacıyla uygun bir çalışmadır.
Yapılış tipi itibari ile daha evvelce anlatımlarını paylaştığımız kuzucuk örgü patik modeline gerektiğince benzemektedir. Yine bu konuyla alakalı iki şişle basit T patik yapımı konumuzdan da yardım alabilirsiniz. Buna benzer basit patik modelleri sitemizde ziyadesi ile mevcuttur.
Bu yeni bayan patik örneği görünüş itibari ile bot patik şeklindedir. Bileklik alanı kısaltılıp normal bir patik şekline de dönüştürülebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ