Saç Örgü Modeli Panço Yapılışı

  • 17 Aralık 2019
  • 3.962 kez görüntülendi.
Saç Örgü Modeli Panço Yapılışı

Saç Örgü Modeli Panço Yapılışı
Genelde kış aylarında hanımefendilerin üzerinde görmeye alışık olduğumuz pançoların bir de mevsimlik sarfedilen örgü panço modelleri bulunmaktadır. Örgü panço modellerini genç kızlar kot pantolonlarının üstüne bir tamamlayıcı olarak kullanır, yada ceket, hırka yada uzun bluzlar giyinmekten hoşlanmayanların tercihi olmaktadır. Bazı hanımlarda çok kilolarını kapamak maksadıyla panço kullanırlar. Bizim hizmetinize sunmuş olduğumuz örgü panço modelleri de çok hedefli kullanımlar amacıyla uygundur. Hem yazın giyinmek amacıyla dantel ipliklerden oluşturulan örgü panço modelleri, hem de kış mevsimlerinde kullanılmak üzere kalın örgü iplerinden yapılmış pançolar bulunmaktadır.
Sizlere internetin çeşitli ortamlarından derlediğim en güzel ve yeni panço örgü modelleri galerimizi görünce sizde çok beğeneceksiniz. İster kendiniz amacıyla isterse kızınız amacıyla yeğeniniz amacıyla örebilirsiniz. Bazı resimlerde yapılış şemaları var bazılarında ise yalnızca modelleri paylaştık.
Bu kadar çok husus ortamında her bir model amacıyla ayrı ayrı yapılışını arayamıyorum. Ama şayet yapılışını videolu ya da daha ayrıntılı bir şekilde izah eden bir yer bulursam buraya ekliyorum ve sizlerle paylaşıyorum. Esasında panço ile şal modelleri ikisi de bayanlar amacıyla çok tutan örgü işleridir. Pançoyu başınızın üzerinden giyersiniz ve sabit bir şekilde çok şık durur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ