Bağlı İlmekler Bayan Yelek Modeli

  • 05 Ocak 2021
  • 2.570 kez görüntülendi.
Bağlı İlmekler Bayan Yelek Modeli

Bağlı İlmekler Bayan Yelek Modeli
Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz,Deryabaykalca.com sitemiz sizler amacıyla en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,
Yapması çok basit görüntüsü hadise bir yelek yapımı ile beraberyiz. Esasında çok hedefli olarak her türlü erkek örgüsü amacıyla kullanılabilen bir model. Spor şık bir model. Hem de lastik istemeyen bir numune.
Yeleğin başlangıcı 2 ters 2 düz olarak başlandığı amacıyla lastik gerekmiyor. İsterseniz ön lastikler amacıyla modelin devamı olan 2 ters 2 düz olan lastik modelini yapabilirsiniz. Yada yeleğimizde bulunduğu gibi kahve çekirdeği modelini kullanabilirsiniz.
Bu modelde aralarda ilmekler birbirine bağlanarak örüldüğü amacıyla sonucunda baklava dilimi şeklinde bir numune meydana çıkıyor. Bu baklava dilimini dilerseniz daha büyük olarak tamamlayabilirsiniz.
Yelek yapımı amacıyla evvelce lastik yerine bir oran 2 ters 2 düz şeklinde örün. Sonra modeli uygulamaya başlayın. Modeli uygularken 2 düz ilmekle başlayıp devamında 2 ters ve 2 düz ilmeği beraber toplayın.
Sonrasında ilmekleri aynen örüp bağlanan ilmekleri iki yana doğru kaydırın. 3 defa yana doğru açarak devam edin sonra yine modeli içe doğru kapatın. Bu yelek modeli lastik şeklinde başlandığı amacıyla toparlayan bir yapıya sahip.
İlmekleri başlarken bunu göz önünde bulundurun. Bu model yalnızca yelek yapımına değil erkekler amacıyla gerçekleştireceğiniz kazak ya da hırka yapımına da çok yakışacaktır.
Gönülden örgüler kanalının hazırladığı bu hoş ve şık yelek modelinin nasıl yapıldığını merak edenler amacıyla anlatımlı videosunu alt bölgede paylaştım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ