Rengarenk Toplar Örgü Modeli Yapılışı

  • 03 Temmuz 2018
  • 1.708 kez görüntülendi.
Rengarenk Toplar Örgü Modeli Yapılışı

Rengarenk Toplar Örgü Modeli Yapılışı
Bu yazımda sizlerle renkli toplar örgüsü ile ilgili biraz sohbet etmek istiyorum. Gerçekten de cıvıl cıvıl ve çok hoş bir model olarak karşımıza çıkıyor. Görüntüsü insanın amacıylai açıyor adeta.
Rengarenk toplar modeli yapılışı yönünden belki biraz zor olan olabilir. Ama meydana çıkacak netice bakımından değeceğini değerlendiriyorum.
Örgü renkli toplar modeli bilhassa bebekler amacıyla çok değişik örneklerde kullanılabilir. Bebek battaniyesi başta olmak üzere çok detaylı şekillerde kullanabiliriz. Hırka ve hem de yelek dahi olabilir. Tamamen bizim istememize bağlı.
Yazının başında söylemek hatırımdan çıkmış. Bana videosu ile gerektiğince yardımcı olan Şerife hanıma özellikte teşekkür ederim. Onun videosu olmasa ben de büyük ihtimalle bu yazıyı yazıyor olamazdım.
Bu model ile kalan iplerinizi değerlendirmiş de olursunuz. Örgüdeki toplar bir taraftan oyuk, başka taraftan ise bombeli duruyor. Bu da modelin kendine ayrı bir hava katmış oluyor.
Modelimiz beş ilmek ve katlarından müteşekkil durumda. Ana renk olarak beyaz ideal duruyor. Aralara da değişik renkler kullanılabilir. Sadece iki renk üstüne de olsa sorun olmaz. Tamamen bizim zevklerimize bağlı kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ