İçeriğe geç

Popcorn Renkli Bebek Hırkası Yapılışı

Popcorn Renkli Bebek Hirkasi Yapilisi

Popcorn Renkli Bebek Hırkası Yapılışı
Geçmişten şu zamana kadar hiç eskimeyen örgü modellerin başında gelir kolay örgü hırkası modeli tipleri gelir. Kolay bebek hırkası modelimiz de eskilerin ısısı ve bugünkü hırkası modellerinin birleşimiyle hazırlandı. Biz çok beğendik , umarım sizler de beğenirsiniz. Kolay hırkası örneğini anlatırken bir çok sorunuza video ortamında cavap verdik, bebek hırkası boyu kaç cm, bebek hırkası modeli fiyatı ne olmalı, hırkası modellerinde kaç ip gider gibi konular.
Bebek hırkası modelleri en çok sevdiğim örgü modelleri arasında yer almaktadır, tığ işi bebek hırkası modelleri ve iki şiş bebek hırkası modelleri en çok tercih ettiğim türlerden ve sıksık giymek, örmek istiyorum.
Kolay hırkası modelimiz amacıyla bir adet batik ip ve birkaç adet kara ip kullandım ben. Sizler gerçekleştireceğiniz boyuta göre adet miktarını ve zevkiniz tarafında renk tercihlerini belirleyebilirsiniz. Tığ olarak kullandığınız ipin kalınlığına ideal tercih etmelisiniz. En mühim neden rahat örmenizdir. Ben iplerime göre 2.5-3 numara tığ kullandım.
Modelimizi her yaş amacıyla uyguyalabiliriz. İster çocuk ister erişkin gövde ölçüne ideal olarak ayarlamamız yeterli olacaktır. İlgili tabloları link olarak alt kısma ekliyorum. Hem bu çalışmada hem de değişik çalışmalarda tablolardaki ölçülerden faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir