Bir Saatte Lif Yapılışı

  • 04 Şubat 2021
  • 1.947 kez görüntülendi.
Bir Saatte Lif  Yapılışı

Bir Saatte Lif Yapılışı
Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz,Deryabaykalca.com sitemiz sizler hedefiyle en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,
Lif modeli yapımı amacıyla 3 adet zincir çekelim orta zincire batarak fıstık yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 fıstık yapalım bu şekilde 9 adet fıstık yapalım tepeye 1 fıstık yapalım kapatmadan karşıya 1 fıstık yapalım ikisini aniden kapatalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 fıstık yapalım kapatmadan karşıya 1 fıstık yapalım ikisini aniden kapatalım.
1 zincir çekelim tepeye 1 fıstık kapatmadan kaşıya 1 fıstık yapalım hepsini aniden kapatalım. Bu şekilde 8 kutu imkan kadar devam edelim. Olduğumuz kısma 1 fıstık yapalım kapatalım 1 zincir çekelim. 1 fıstık yapalım bu şekilde 9 adet fıstık yapalım.
Tepeye 1 fıstık yapalım kapatmayalım karşıya 1 fıstık daha yapalım ikisini aniden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım kapatmayalım karşıya 1 fıstık daha yapalım hepsini aynı anda kapatalım. Bu şekilde kare biçimi olacak. Diğer ipe geçelim köşe kısmına batarak fıstık yapalım.
Tepeye 1 fıstık yapalım kapatmayalım karşıya 1 fıstık daha yapalım ikisini aniden kapatalım. 1 zincir çekelim 1 fıstık yapalım kapatmayalım karşıya 1 fıstık daha yapalım hepsini aynı anda kapatalım. Bu şekilde kare biçimi olacak. Diğer ipe geçelim köşe kısmına batarak fıstık yapalım. Beyaz iple köşe kısmına batarak fıstık yapalım. 1 zincir çekelim tepeye 1 fıstık yapalım kapatmadan karşıya 1 fıstık yapalım ikisini aniden kapatalım. Bu şekilde başka köşe kısmına kadar gidelim çevirelim. Bu sırada eksiltme yapalım. 8 olan fıstık sayımız evvelce 7 sonra 6 sonra 5 sonra 4 sonra 3 sonra 2 olacak 2 olduktan sonra ipi kopartalım. Bu şekilde modele devam edelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ