Örgü Modelleri

Farklı Lif Modeli Yapılışı

Farklı Lif Modeli Yapılışı
Kolay çeyizlik lif yapımı fıstık ve örümcek yöntemi ile yapılmış harika basit bir lif modelidir. Video anlatımı ile her bireyin yapabileceği bir örnektir.
Yuvarlak basit lif modeli arayan hanımlarımız amacıyla lif modelimiz idealdur. İstediğiniz renk tonlarında yapabilir. Ve boyutunu dilediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz. Çeyizlik ve günlük kullanım amacıyla ideal modeldir.
Lif modelleri ve yeni dizayn lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yazımızın amacıyladeki linke tıklayarak bir çok lif modeline ulaşabilirsiniz. Yeni lif örneklerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Kolay çeyizlik lif yapımı
2 Adet lif ipi
İpleri kesmek amacıyla makas
2 Numara tığ kullanımı
Lif modeline ilk beyaz iple orta bölümünü 6 fıstıkla başlayalım. Renk değiştirelim. Pembe ip 9 sıra örelim. Dört dolgulu fıstık yapıyoruz fıstık aralarında iki zincir çekelim. İkişer fıstık yaptık bu şekilde lif modelini artırma prosedürü uygulamış oluruz. Aralarda örümcek yöntemi uyguluyoruz. Her sırada örümcek yönteminin boyunu uzatıyoruz. Modelin ayrıntılı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.
Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir,

https://youtu.be/XZ8BsZT3-s8

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu