Gönül Gözü Bayan Yelek Yapılışı

  • 10 Aralık 2021
  • 991 kez görüntülendi.
Gönül Gözü Bayan Yelek Yapılışı

Gönül Gözü Bayan Yelek Yapılışı
Bayan yeleklerinde ve şallarda kullanabileceğiniz bu örneği umarım beğenirsiniz. Bu örnek ile bayan yelekleri, çeyizlik gelin kız yeleği, anne yeleği, dikdörgen şal örebileceğiniz gibi daha başka bir çok projelerdede kullanabilirsini
Yelek modelleri arayanlar amacıyla paylaşmış olduğumuz birbirinden güzel model. Örgü yelek modeli arayanlar amacıyla en güzel modelleri bir araya toplamış olduğumuz arşivi paylaşıyoruz. İçerisinde tığ işi ve şiş işi dantelli yelekler bulunuyor. Bu yelekler değişik değişik desenlerle süslenmiş örgü yeleklerdir. Çeyizlik yelekler, gelin yelekleri, desenli ve motifli modelleri ile gözlerinizi kamaştıracak.
Özellikle orta yaş üstü Anadolu kadınlarının üzerinde görmüş olduğumuz örgü yelek modelleri şimdilerde gençlerin üzerinde de görülüyor. Boş vakitlarını değerlendirerek kendilerini örgü yelekler yapan hanımlar bunları giymeyi tercih ediyorlar. Yapılan yelekler hem mağazalarda satılanlar gibi pahalıya mal olmuyor hemde bayanların üzerinde çok şık duruyor. Sizde kendinize yelek örmek dilerseniz alttaki modellerden kendinize seçebilirsiniz. Yakın vakit ortamında sitemizi takip ederseniz paylaşmış olduğumuz yeleklerin anlatımlarına da yer vereceğiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ