Kız Etek Kaç İlmekle Başlanır

  • 02 Mart 2021
  • 1.414 kez görüntülendi.
Kız Etek Kaç İlmekle Başlanır

Kız Etek Kaç İlmekle Başlanır
Merhaba Sevgili Hanımlar. Kanalıma hoşgeldiniz. Her vakit bulunduğu gibi sizlere yeni örgü modelleri tasarlayıp paylaşmaya, daha çok model alternatifi ve örgü modeli sunmaya gayret ediyorum.
Değişik ve değişik model arayışı olanlar amacıyla varlıklı bir sıra geçit yayınlayan bu resimli örnekler, renk ve model duruşlarını sergilemekte. Genellikle el işi kız çocuk etek modelleri görmek, düşünce edinmek isteyenler, bu harika kaynağı kullanabilirler. Modellerin örüm detayları olmasa da, kafanızda birtakım örgü modelleri belirleyebilirsiniz. En azından renk ve desen alternatiflerini araştırma fırsatınız olacaktır.
Bu kapsamda sizler amacıyla derlediğimiz en tanınmış kız çocuk etekleri amacıyla bir makale oluşturduk. Minik kızlarımızın şıklığına şıklık katan bu harika modeller, beğeni kazanan olağanüstü alternatifler ile size sunuluyor. En azından düşünce edinmenize de yardımcı olacak bu modellerin birtakımlarının yapımları sitemizde yer almakta.Biliyorum ki hepimiz evimize bir katkıda bulunabilmek amacıyla çalışıyoruz. Bu yolda sizlerin desteği benim amacıyla çok önemli. Rabbim hepimize sağlık, huzur ve hayırlı kazançlar nasip etsin inşAllah.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ