Tekli Kaz Ayakları Örgü Modeli Yapılışı

  • 03 Aralık 2017
  • 2.387 kez görüntülendi.
Tekli Kaz Ayakları Örgü Modeli Yapılışı

Tekli Kaz Ayakları Örgü Modeli Yapılışı
Son zamanların en çok konuşulan modeli bayan yeleklerinde sarfedilen tekli kaz ayakları örgü modelinin yapılışı ile karşınızdayız.

Son vakitlerde örgücü hanımların çok konuştuğu bir örgü ile karşınızdayız. Örgü modelinin adı tekli kaz ayakları örgü modelidir. Model ile bayan yelekleri yapılabiliyor. Şiş işi örgü tekniklerinden olan kaz ayakları modeli ile harikalar yapabilirsiniz.

Güler hanım yapmış bulunduğu bu örgüyü paylaştıktan sonra yüzlerce şahıs örgü modelinin ismini sormuştu. Araştırmalarım neticesinde örgü modelinin isminin tekli kaz ayakları modeli bulunduğunu öğrendim.

Tekli Kaz Ayakları

Örgüye 2 ilmek ve katlarından başlıyoruz. Örerken ters ve düz örgü modeli kullanılmaktadır. Şiş işi örgü yöntemi basit model sayılabilir. Çok çok sizi zorlamaz. İster kendinize gerçekleştireceğiniz yelekte dilerseniz de gelin yeleklerinde bu örgüyü kullanabilirsiniz.

Tekli Kaz Ayakları Örgü

Yukarıdaki örgüde görüldüğü gibi ne kadar iş açıcı bir model değil mi? Yeleklere çok yakışacak olan bu modeli siz niçin öğrenmiyorsunuz ki? Üstelik de 4 dakikada,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ