Kız Bebek Patik Modeli Yapımı

  • 26 Kasım 2019
  • 2.630 kez görüntülendi.
Kız Bebek Patik Modeli Yapımı

Kız Bebek Patik Modeli Yapımı
Çocuklar amacıyla uygulanabilecek çok şık bir patik modelini bugün sizlere göstermek istiyorum. Bonbon şekeri patik modeli hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere yapabileceğiniz çok şık bir model. Bu patiğin ayrıntılı yapım adımını alttaki videolu anlatımda sizlere vereceğim.
Bebekler amacıyla uygulanabilecek değişik patik modellerini sizlere göstermiştim. Bugün göstereceğim patik modeli şiş örgüsü ile yapılmış. Ama isterseniz sitemizde yer alan başka patik modellerine göz atarak şunlar arasından tığ ile yapılmış olanları da bulabilirsiniz.
Bonon şekeri bebek patik modeli hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere uygulanabilecek bir model. Burada size hem mavi hem de pembe ip ile yapılmış olan patiğin videolarını göstermek istiyorum. Bu iki videoyu da takip ederek aynı patik modelini yapabilirsiniz.
Burada yapılmış olan patikler 1 yaş çocuklar amacıyla ideal büyüklükte yapılmış. Siz modeldeki detaylara ilgi ederek isterseniz daha büyü patikler yapabilirsiniz. Bu patik modeli bileğe kadar bulunduğu amacıyla gerçekte bir bot patik olmuş. Bu şekilde bence hem çok şık gözüküyor hem de çocukların ayaklarını daha sıcak tutacaktır. Patiğin yapımı ile alakalı bütün detaylar video ortamında açıklandığı amacıyla problem yaşamadan bu harika patikleri çocuklarınız amacıyla yapabilirsiniz.
Bonbon şekeri 1 yaş çocuk patik modeli amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ