Haroşalı Kolay Patik Yapımı

  • 15 Kasım 2019
  • 1.879 kez görüntülendi.
Haroşalı Kolay Patik Yapımı

Haroşalı Kolay Patik Yapımı
Haroşalı basit patik yapımı L patik modeli gerektiğince basit olan her bireyin yapabileceği bir patik örneğidir. Ayağınızda gerektiğince şık duran çeyizlik ve günlük kullanım amacıyla ideal patik modelidir.
Çeyizlik basit patik örneği arayan arkadaşlarımız amacıyla çok güzel bulunduğunu düşündüğümüz bu güzel modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yeni öğrenecek olan arkadaşlarımız haroşa yöntemi yapımı bulunduğu amacıyla rahatlıkla izleyerek video anlatımı yapabilirler.
Patik modelini renk seçimini kıyafetlerinizi göre uygulayarak şıklığı yakalayabilirsiniz. Süsleme amacıyla değişiklikler tercih edebilirsiniz. İnci olabilir, işleme tercih edebilirsiniz. İstediğiniz gibi süsleyerek kullanabilirsiniz. Yeni patik modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Haroşalı basit patik yapımı
38, 39 Ayaklar amacıyla idealdur.
Patik ipi kullanımı
3 Numara şiş kullanımı
İlk olarak 24 ilmek şişe atalım. Haroşa yöntemi örelim en son iki ilmeği örmeden alalım arka yüzünde hepsini örelim. Aynı prosedürü 52 diş haraşo imkan kadar devam edelim. Ardından arttırma yapıyoruz. Toplamda 30 ilmek arttırıyoruz. Bu şekilde devam etmektedir. Modelin ayrıntılı yapılışı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.
İkinci patik modeli de aynı şekilde yapılmaktadır. Sadece dikişi farklıdır.
Patik modelleri, örgü patik yapılışı hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ