Kilim Desenli Örgü Modeli Yapılışı

  • 28 Eylül 2019
  • 2.881 kez görüntülendi.
Kilim Desenli Örgü Modeli Yapılışı

Kilim Desenli Örgü Modeli Yapılışı
Sevgili örgü sevenler tekrar çok güzel kilim desenli örgü çok hedefli olarak gerçekleştireceğiniz bir modelimi sizlere yapılış anlatımını yaparak sundum.
Yine çok güzel olarak düşünüp sizlere düşünce olsun iki renkli sevenlere model olacak bir örgü paylaşmak istedim.
Arkadaşlar renklerin ahengi ile harika bir model görsel olarak belki sizlere karışık gelebilir ayrıntı olarak anlatım izleyerek gerçekleştireceğinizı umarım.
Örgülerde görsel olarak değerlendirmemek lazım zira bu model karişik gözüküyor ancak yapınca haruşa olarak oluşturulan bir numune kare olarak ilgi edilirse yapılışı çok basit esasen izlediğinizde sizlerde fark edeceksiniz ki zor hiç bir numune yok .
Evet arkadaşlar benim renklerin ahengi güzel olduğunu düşünerek uyumlu ipler seçip sizlerde yapabilirsiniz .
Bu model ile ne yapabiliriz?
Evet bu model ile çocuklara hırka yapabiliriz bebek battaniye olarak yatak örtüsü olarak örebiliriz çorap olarak yapabilirsiniz yani ipin kalınlığı ve inceliği neye uyumlu ise modeli de ona göre yapabilirsiniz illa bu yelek modeli diye düşünmeyin istediğin her yerde kullanabilirsiniz.
Arkadaşlar çift ip ile çalışmalarda ilgi edilmesi gereken şu bir renk koyu bir renk açık olmalı ki görseli güzel olarak görünsün tekrar çok farklı modeller ile sizlere sunacağım dilerseniz sayfamdan dilerseniz bedava olarak kanalıma abone olabilirsiniz yeni yüklediğim modeller den haberdar olmak dilerseniz zil butonu aktif duruma getirirseniz haberdar olursunuz farklı modelleri ilk sizler fark edeceksiniz tekrar farklı model sayfama bakarak düşünce edine bilirsiniz umarım anlatımımdan memnun kalır takip edeceksiniz şimdi bu modeli yapacak olan örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ