Kare Bayan Şal Yapılışı

  • 29 Ocak 2020
  • 2.988 kez görüntülendi.
Kare Bayan Şal Yapılışı

Kare Bayan Şal Yapılışı
Sevgili örgü sevenler tekrar çok güzel kabartmalı üçgen şal modelin yapılışını sizlere paylaştım.
Değişik bir model olarak daha evvelce bu numuneten yapılışını izah eden bir video hazırlamıştım orgutarifleri youtube de ancak fatma hanım bu modeli üçgen şal olarak hazırladı ve hem yapılışını anlatıp hemde görsel olarak modeli sizlere tanıttı bende sizlere model konusu ile ilgili yardımcı olmak amacıyla sayfama yer sunarak paylaşmak istedim.
Her vakit en güzel değişik modellerden sizlere düşünce olsun diye paylaşıyorum umarım sizlerde bu güzel modelleri beğenip yapacaksınız şayet modelleri beğenip yapacak olursanız video anlatımını sonuna kadar izleyerek yapmanızı tavsiye ederim zira her örgü sevenin yapım çalışması değişik sizlerde yeni çalışma yöntemi edinmiş olursunuz diye düşünerek fikrimi paylaştım.
Bu güzel kabartmalı model çalışmasını yelek olarak da çok güzel olacağını unutmamalısınız ben denedim ve çalıştığım amacıyla sizlere öneriyorum.
Arkadaşlar bir numune yaptığımızda bir yerde kalmasın derim evet bu model i,le yelek hırka şapka gibi örgü modellere kullanarak harika olacağını unutmayalım.
Yine değişik model şal veye diğer çalışma numunelerden verimiz olsun dilerseniz sayfamda bir çok modellerin olduğunu unutmamalısınız sayfama üye ya da takip etmeyi unutmamalısınız tekrar çok güzel modeller hazırladım ve yapılışını en yakın vakitte sizlere paylaşacağım şimdi bu güzel numune olarak çalışma modeli severek örgü yapacak örgü seven arkadaşlara şuandan basit gelsin.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ