Derya Baykal Şal Modeli Kız Çocukları İçin

  • 29 Aralık 2019
  • 1.440 kez görüntülendi.
Derya Baykal Şal Modeli Kız Çocukları İçin

Derya Baykal Şal Modeli Kız Çocukları İçin
Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel farklı fıstıklı kabak çekirdeği örgü modeli yapılış yöntemini izah eden videoyu sizlere paylaşıyorum.
Fıstık ve zincir yöntemi ile örülen bu güzel üçgen şal modelini Sizlerin de yapabileceği biçimde anlatımını yapıp sizlere sundum.
Arkadaşlar modelini gerçekleştireceğiniz vakit şal ipi olarak çalışırsanız çok güzel görünecektir.
Üçgen şal detayları.
Arkadaşlar biraz olsun tanım olarak sizlere yazımla paylaşıyorum modelleri gerçekleştireceğiniz vakit Video izleyerek çok daha rahat çalışabileceğinizi düşünerek izlemenizi tavsiye ederim.
Üçgen şal yapımı.
Önce 8 zincir yuvarlıyoruz sonra trabzan yapıp 4 zincir çekip tekrar aynı yere batarak yapıp balıksırtı oluşturuyoruz her iki yönüne üçgene oluşturacak balıksırtı oluşturuyoruz.
Sonra modelimizi dönüştürür tekrar yapıp balık sırtını oluşturduktan sonra aradaki çektiğimiz Zincire 4 adet olacak biçimde fıstık yapıyoruz fıstıkların arasına altın zincir çekiyoruz.
Ve tekrar genel amacıyla balık sırtını yapıp geri dönüyorum tekrar balıksırtı yapıp modelimizi devam etmek amacıyla 4 zincir çekip fıstıkların arasında çektiğimiz zincirlerin ortasına istiyoruz.
Bu biçim modelime devam ediyorum tekrar isteklerimi meydana getirmek amacıyla balıksırtı yapıp 3 zincir çekip 4 zincir olarak çalıştığım Zincire 4 adet fıstık yapıyorum
Fıstıkların arasına 6’şar zincir çekiyorum 4’lü zincir olarak çalıştığım zinciri bir adedini boş bırakarak iki zincirin sabitlediğim yere bir adet trabzan yapıyorum .
2 zincir çekip tekrar 4 zincir çektiğim bir zincir boşluk bırakarak ikinci dörtlüğü Zincire 4 adet fıstık oluşturuyorum her fıstığın arasına 6 zincir çekiyorum.
Ve tekrar kıyı balık sırtını yaparak örgü modeli M devam ediyorum.
Arkadaşlar Belki bu yazılarımda çok karışık bulabilirsiniz Eğer yapacak olursanız video anlatımı olan videoyu izleyerek çok rahat çalışacağımızı düşünüyorum.
VE tekrar farklı misaller bakmak dilerseniz sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
Sevgili örgü sevenler Ben Bu modellerin ipin markasını vermeden her ip Benim Sizlere bütün iplerle çok güzel olduğunu her sayfamda ve her örgü modelinde sizlerle paylaşıyorum.
Önemli olan örgü yapar iken modelin örneğe uyumlu olması ve yaptığımız işin güzel gözükmesi demektir.
Sevgili örgü sevenler bu güzel üçgen şal çalışmasını nerelerde kullanırız diye soracak olursanız bu modeller yelek hırka Etol şal üçgen şal gibi çoğu örgü modelini yapabilirsiniz.
Örnek bir yerde kalmamalı görmek istediğimiz her yerde örneğimiz güzel gözükecektir.
Evet arkadaşlar bu güzel modeli çalışacak olan sevgili örgü sevenlere şuandan eğlenceli örgüler dilerim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ