Örgü Erkek Bebek Süveter Yapımı

  • 23 Ekim 2018
  • 4.048 kez görüntülendi.
Örgü Erkek Bebek Süveter Yapımı

Örgü Erkek Bebek Süveter Yapımı,
Tığ işi tam mevsimlik bir erkek bebek süveter i çalıştık bu defa . Hep kızlara olmasın dedik, istekler tarafında şekillendirdiğimiz süveterimizi umarız beğenirsiniz. 1 ve
2 yaş a uyumlu olan süveterim amacıyla ikiye yakın bebe yünü kullandım . Ve buna uyumlu olarak 2_3 numara arası bir tığ . Beden tablomuzu kullanarak dilediğiniz yaşa göre ayarlayabilirsiniz modelimizi.
Beden tablosuna ideal olarak; gövde genişliği kısmındaki ölçü ayarınca cm de zincir çekip üstüne trabzan tekniğiyle devam ettik. Ve kol ayrımına gelinceye dek dümdüz detaysız ilerledik. Ben modeli yalnızca ön bölümün göğüs kısmına koydum ama isterseniz ön arka tüm modelli bile yapabilirsiniz. Yaka ve kol lastiklerini sonradan örüyoruz. Sıra adedi göz zevkinizle alakalı olarak değiştirilebilir.
Model her yaşa uyumludur. Yenidoğan bir bebeğe öreceginiz gibi 7-8 yaşında bir erkek çocuğuna da örebilirsiniz.
Videomuzla alakalı yorum ve sorularınızı bizlere canimanne.com dan iletebilir ve cevabına ulaşabilirsiniz. Sizlerin talepleri tarafında ilerlediğimizi de yine hatırlatmak isteriz. Beğendiğiniz videolarımızı lütfen sosyal hesaplarınızda paylaşmayı unutmamalısınız ki daha çok kitleye ulaşabilelim.

Yapmak isteyen arkadaşlara şuandan basit gelsin diyorum ve güzel yorum ve paylaşımlarınız amacıyla teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ