Kahve Çekirdeği Bebek Hırkası Yapımı

  • 18 Kasım 2019
  • 3.305 kez görüntülendi.
Kahve Çekirdeği Bebek Hırkası Yapımı

Kahve Çekirdeği Bebek Hırkası Yapımı
Kahve çekirdeği bebek hırkası yapımı gerektiğince basit öreceğiniz bir örnektir. Yapılışı video anlatımlı olması sizlere gerektiğince basitlik sağlayacaktır.
Kız ve erkek bebekler amacıyla hırka modelimiz uygundur. Farklı renk ip seçimi ile uygulayabilirsiniz. Modelimiz yakadan başlanan yaka alanı lastik yöntemi ile yaka modelinde imtiyaz katmıştır. Yapım adımı ayrıntılı bulunmaktadır.
Farklı bebek hırka modelleri amacıyla sayfamıza bakabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni video anlatımlarında yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Kahve çekirdeği bebek hırkası yapımı
2-3 Yaş bebekler amacıyla uygundur.
2.5 Yumak ip kullanımı
İpim kartopu one baby
Misinalı şiş 3.5 numaralı
5 adet ahşap düğme
Artırma sırası 3 sıra daha çok yaparak büyük 2 sıra daha az yaparak daha ufak yapabilirsiniz.
Hırka ölçüleri
Genişlik 33 cm Yükseklik 37 cm
İlk olarak 80 ilmek şişe atalım. Sıra sonuna kadar tüm ilmekleri ters örgü olarak örelim. İkinci sırada düz örgü örelim. Toplamda dokuz sıra aynı yöntemi uygulayalım. Yaka bölümünü kapatma prosedürü yapıyoruz. İsterseniz tığ ile de uygulayabilirsiniz.
Devamında iki sıra haroşa yöntemi uyguluyoruz. Roba bölümünü yapmaya başlıyoruz. Roba evresinde model uygulanmamıştır. Ardından modelimiz kurulmuştur. Detaylı hırka yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.
Bebek hırka modeli, örgü modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklayabilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ