İki Şişli Patik Yapımı

  • 02 Kasım 2018
  • 1.979 kez görüntülendi.
İki Şişli Patik Yapımı

İki Şişli Patik Yapımı
İki şişle örü renk ahengi kusursuz olan bayan patik yapımı. İki şiş patik yapılışı ile ayaklarda çok sevimli duran bir modelin yapım aşamalarına buradan ulaşabileceksiniz.
Patik Anadolu hanımlarının hiç bir vakit ayaklarında eksik olmayan bir nevi çorap olarak sarfedilen el işine denir. Geçmişten şimdiye kadar örgücüler doğrulusunda en çok örülen örgü başında patik modelleri gelmektedir. Adeti devam ettirmek isteyenler amacıyla bizde yeni patikleri ve yapılışlarını paylaşıyoruz. Yine çok güzel bir numuneyle karşınızdayız.
İki Şişle Boncuklu Patik Yapılışı yazımızdaki modele benzeyen bir model ile daha karşınızdayız. Patik modelleri anlatımlarımıza 2 şişle örülmüş olan bayan patiğiyle sizinleyiz. Maviden örgüler kanalında yayınlanmış olan anlatımını izledikten sonra acemilerin bile basitçe yapabileceği bir örnek olarak yapım aşamalarına alttaki videodan ulaşabilirsiniz. Acemi olanlar amacıyla çok basit patik yapılışı. Patikler yapılırken genelde ya tığ ya da şiş kullanılır. Şiş sarfedilen modeller de 2 adet şiş aniden kullanılır. Bundan ötürü da biz başlığı iki şişle oluşturulan patik modeli diye attık kolay gelsin,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ