Güzel Yelek Kazak Bebek Örgü Modeli

  • 04 Mayıs 2019
  • 2.054 kez görüntülendi.
Güzel Yelek Kazak Bebek Örgü Modeli

Güzel Yelek Kazak Bebek Örgü Modeli
Yelek, kazak gibi bir çok örgüde kullanılabilecek bebek örgü modeli. Şişle örülen bu örgü ile yumuşacık kıyafetler örebilirsiniz.

Örgü yüzyıllardan beridir oluşturulan el işlerinin başında geliyor. Boş vakitı olan kadınların olmazsa olmazları arasına giren örgüye son sürelerde yönelen çok insan var. Boş süre bulduğu vakit eline örgü şişleri ve yün ipleri alarak bir şeyler örmeye başlayan kadınlar meydana yazlık ve kışlık örgüler çıkarıyorlar. Kazaklar, yelekler, şallar, patikler, atkı ve bereler gibi çokça örgüler örülüyor. Bu kış soğuk geçtiğinden ötürü kadınlar evde daha çok süre geçiriyorlar. Bu vakitki de sıkılmamaları amacıyla kendilerini bir şeylere yönlendiriyorlar. Örgü örmekte süre geçirme amacıyla birebir.

Kazak ve Yelek Örgü Modeli

Bebek örgüleri amacıyla genelde şiş işi teknikler kullanılmaktadır. Anne işleri kanalında paylaşılan bir örgü modelini bütün ayrıntılarıyla bu yazımızda paylaşacağız. Örgü modelinin anlatımı 10 dakikalık bir videoya sığdırılmıştır. Bu videoda kullanacağınız malzemeden tutunda örgü şiş numaralarına kadar her şey anlatılmıştır. Gelin şimdi hep beraber bu görkemli modelin nasıl yapıldığını öğrenelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ